04.02.2015

Kreatywna środa! czyli garść inspiracji :) - cz. 21

Witam Was serdecznie po ponad miesiącu przerwy od cyklu "Kreatywna środa" - mam nadzieję, że jeszcze o nim nie zapomnieliście :) Dziś tak trochę recyklingowo, bo ostatnio mocno kręcą mnie takie perełki. Mam nadzieję, że i Wy coś dla siebie wypatrzycie :)


1. Często pokazuję Wam sukulenty, bo osobiście bardzo te rośliny lubię. Lubię też nietypowe sposoby ich hodowania, wiec ta oryginalna doniczka z butelki po winie, absolutnie mnie kupiła!

(źródło: http://weheartit.com)

2. Kamienie w biżuterii są mile widziane, zwłaszcza te szlachetne. A czy zwykłe kamyki podwórkowe także można w tym temacie jakoś wykorzystać? No jasne, oto bardzo pomysłowy sposób na organizację kolekcji biżuterii. Jest niesamowicie prosty do wykonania, a przyznać trzeba, że efekt niesamowity!


 3. Świeczniki do teelightów można kupić niemal w każdym sklepie. Ale można je także zrobić samodzielnie - np. z kawałka grubej gałęzi. Niezwykle klimatyczna dekoracja, prawda?


4. W temacie drewna pozostając - oto jak połączyć styl nowoczesny z rustykalnym. Proste białe półki idealnie komponują się z konarami brzozy. Świetne miejsce na biblioteczkę albo inny regał.


5. Stare ramy można po prostu wyrzucić, można też tchnąć w nie nowe życie. Tym razem jako dzieła sztuki występują w nich nie zdjęcia i obrazy, a... książki.


Miłego dnia Wam życzę! :)

6 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz. Potrzebujesz o coś zapytać - śmiało, chętnie odpowiem :)